ISMERETLEN FESTŐ -1913 GARANCIÁVAL!

Termékkód: 2589773465
Látogatók: 372

20 000 Ft
Balatonfüred
ISMERETLEN FESTŐ -1913 GARANCIÁVAL! - Vatera.hu Kép
Eladó: pityka1_v(188)
99.47%
Értékelés eladóként: 99.4%
Regisztráció időpontja: 2009.11.02.
99.47%
Szélesség (cm): 75
Magasság (cm): 95
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: ISMERETLEN FESTŐ - 1913
Hordozó: vászon

Ismeretlen Osztrák vagy Német festő szobabelső olaj vászon , jelezve jobbra lent feloldatlan 1913, mérete 95 x 75 cm. Falra akasztható állapotban. Saját korabeli keretébenn.

ÉLETTARTAM GARANCIA PÉNZVISSZAFIZETÉSSEL!

KÉREM NÉZZE MEG A TÖBBI TERMÉKEMET IS!

ÜZLET BEZÁRÁSA MIATT!

DPD előre utalással 2500 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Balatonfüred

Vásárlás - ISMERETLEN FESTŐ -1913 GARANCIÁVAL!

20 000 Ft