Szobotka Imre

Termékkód: 2579131010
Látogatók: 956

51 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
odussey(95)
Szobotka Imre - Vatera.hu Kép
Eladó: Elikk10(203)
Regisztráció időpontja: 2011.07.17.
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Technika: olaj,vászon,korának megfelelően szép állapotban.

Jelzés:jobbra lent

Mérete:33 x 28 kerettel:38 x 32

Kérem az aukció lejárta után az adásvétel 3 napon belüli lebonyolítását, köszönöm.

Más futárszolgálat előre utalással 3000 Ft/db

Licitálás - Szobotka Imre

51 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft