Európai festő, XX. század első fele: Naplemente

Termékkód: 2581161545
Látogatók: 36
18 000 Ft
DPD előre utalással   MPL házhoz előre utalással
Békés megye, Gyula
Európai festő, XX. század első fele: Naplemente - Vatera.hu Kép
Eladó: tuti68_a(123)
Regisztráció időpontja: 2007.03.30.
Magasság (cm): 37
Szélesség (cm): 50,5
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Ismeretlen
Állapot: restaurált
Hordozó: vászon

Olaj, vászon  37 x 50,5 cm, jelzés hátul a vakrámán.

Tisztított állapotban. Kvalitásos festmény, alkotója megfejtésre vár.

Nézze meg a többi termékemet is!

DPD előre utalással 1250 Ft/db
MPL házhoz előre utalással 1150 Ft/db
Személyes átvételi lehetőség Budapesten esetleg máshol is!

Vásárlás - Európai festő, XX. század első fele: Naplemente

18 000 Ft