Festmény, kép

Festmény

Tájkép, utcakép

> Erdő, mező
Tájkép, utcakép

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Nov.21 16:32:44 CET

25 db termék a(z) "

Erdő, mező

Erdő, mező

ŐSZI ERDŐ
FESTMÉNY

22 000 Ft

3 DB.
HANGULATOS
TÁJKÉP

19 900 Ft

Mayer B. Erdei
út festmény

6 000 Ft

Kacsó (?) B.
1968 festmény

9 000 Ft

2 db jelzett
kép kartonra
festve 19 x
15,5 cm

2 999 Ft

FRITZ ZSCHIECHE
- MAGÁNYOS ERDŐ

40 000 Ft

Tordai Székely
Mihály - Tájkép

12 000 Ft

Antik festmény
Jelzett

15 000 Ft

Erdőrészlet
tájkép

15 000 Ft

Olajfestmény-vá
szon

9 000 Ft

Szignós
gémeskút
fatáblára

7 990 Ft

ERDŐ RÉSZLET
16 990 Ft

DABAY
F.:TÚRISTA ÚT A
FÁK KÖZÖTT

29 900 Ft

Bécsi akadémia
professzora a
festő !!!

200 000 Ft

Gyönyörű
szignós
krétakép kréta
keretben

7 990 Ft

Orbán festmény
(Kecs-Bi18887)

35 000 Ft

Tájkép festmény
olaj-vászon
52x78 cm (ZS)

10 000 Ft

Zielinsky
Erzsébet (
1937- ) Öszi
táj
képcsarnokos...

34 999 Ft

Visontay:Havas
erdő belső olaj
karton 54X42cm

75 000 Ft

Tájkép festmény
4 000 Ft

Mihályfi Mária

15 000 Ft

Barabás Gizella
akvarell

10 000 Ft

Mészáros (?)
akvarell
festmény tájkép

8 000 Ft

Cs. JOACHIM
FERENC
(1882-1962):
NAGYMÉRETŰ
TÁJKÉP

119 995 Ft

MESTERHÁZY
Dénes.:ERDEI
ÉLETKÉP (1939)
olaj, furné...

19 999 Ft