MIKOLA ANDRÁS: NAGYBÁNYA. NAGYMÉRETŰ, NAGYON SZÉP OLAJFESTMÉNY!

Termékkód: 2593638605
Látogatók: 619

16 600 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
fogaras(188)
Pest megye, Pilisvörösvár
MIKOLA ANDRÁS: NAGYBÁNYA. NAGYMÉRETŰ, NAGYON SZÉP OLAJFESTMÉNY! Kép
Eladó: Varkonyi(2972)
Regisztráció időpontja: 2006.02.20.
Magasság (cm): 52
Szélesség (cm): 60
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: MIKOLA ANDRÁS

MIKOLA ANDRÁS: NAGYBÁNYA-TÁJRÉSZLET ALAKOKKAL.

NAGYON SZÉP FESTMÉNY.

JELEZVE BALRA,LENT.

MÉRETE:  60X52 cm.

KERET NÉLKÜL AUKCIÓN, GYŰJTŐI MAPPÁBÓL ELADÓ!
Keretezés NAGYKERÁRON RENDELHETŐ!

ÁLLAPOT: Fotó szerint, JÓ.

A SZÍNEK MEGJELENÉSE FÜGG A MONITOR MINŐSÉGÉTŐL ÉS BEÁLLÍTÁSAITÓL! A FOTÓK ALAPBEÁLLÍTÁSOKKAL KÉSZÜLTEK.

MPL házhoz előre utalással 1250 Ft/db

Licitálás - MIKOLA ANDRÁS: NAGYBÁNYA. NAGYMÉRETŰ, NAGYON SZÉP OLAJFESTMÉNY!

16 600 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft