NAGY RÉGI, OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,EZÜSTÖZÖTT KERETBEN, FESTŐ:De Cort.W.

DUPLA VÁSZNÚ FESTMÉNY

Termékkód: 2591706416
Látogatók: 1077

8 900 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Bambi781(52)
NAGY RÉGI, OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,EZÜSTÖZÖTT KERETBEN, FESTŐ:De Cort.W. Kép
Eladó: donika02(585) Kereskedői fiók
Termék súlya: 5 kg
Hordozó: vászon

Keret: 74,5X 65 cm
Festmény: 66,5 X 58,5cm
Festő neve: De Cort W.

Teljesen hibátlan festmény.
Ezüstözött hibátlan keretben.
A festő furcsa megoldást talált festménye megóvására.
A vászon mögött karton és utána jön még egy vászon .
Kimondottan gyönyörű nagy festmény

Ajánlom

Több festményt is feltettem. Ezek között van modern,antik több stílusú alkotás.
DPD előre utalással 1100 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvar környéke

Kérdező: wolfiferi(487) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt donika02! Üdv! Nem lehet hogy ez egy olajnyomat? A szignó mellett is mintha valami írás lenne átmázolva. - wolfiferi 2018.02.20. 08:52:12
válasz Tisztelt wolfiferi!Ezt már nehezen tolerálom, hpgy nem hisznek nekem. Mégegyszer: Garantátan Eredeti festmény, olaj vászon. Ha önnek más a véleménye, kérem ne licitáljon. Üdv, - donika02 2018.02.20. 08:56:50

Licitálás - NAGY RÉGI, OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,EZÜSTÖZÖTT KERETBEN, FESTŐ:De Cort.W.

8 900 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft