NAGY RÉGI, OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,EZÜSTÖZÖTT KERETBEN, FESTŐ:De Cort.W.

DUPLA VÁSZNÚ FESTMÉNY

Termékkód: 2591706416
Megfigyelők: 30
Látogatók: 409

Jelenlegi ajánlat: 1 844 Ft

400 Ft
2 244 Ft
bipi33(94)
Kikiáltási ár:
1 Ft
NAGY RÉGI, OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,EZÜSTÖZÖTT KERETBEN, FESTŐ:De Cort.W. Kép
Eladó: donika02(496) Kereskedői fiók
Termék súlya: 5 kg
Hordozó: vászon

Keret: 74,5X 65 cm
Festmény: 66,5 X 58,5cm
Festő neve: De Cort W.

Teljesen hibátlan festmény.
Ezüstözött hibátlan keretben.
A festő furcsa megoldást talált festménye megóvására.
A vászon mögött karton és utána jön még egy vászon .
Kimondottan gyönyörű nagy festmény

Ajánlom

Több festményt is feltettem. Ezek között van modern,antik több stílusú alkotás.
DPD előre utalással 1100 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvar környéke

Licitálás - NAGY RÉGI, OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,EZÜSTÖZÖTT KERETBEN, FESTŐ:De Cort.W.

Jelenlegi ajánlat: 1 844 Ft

400 Ft
2 244 Ft