NAGYMÉRETŰ ANTIK TÁJKÉP

Termékkód: 2541888506
Megfigyelők: 1
Látogatók: 29
12 000 Ft
Ft Segítségért kattintson ide!
db
Standard postacsomag előre utalással
Jász-Nagykun-Szolnok megye, Kisújszállás
NAGYMÉRETŰ ANTIK TÁJKÉP - Vatera.hu kép
Eladó: leipzig66(364)
99.46%
Értékelés eladóként: 99.23%
Regisztráció időpontja: 2012.01.31.
99.46%
Jelzett/szignózott: igen
Korszak: Modern (1900-1949)
Hordozó: vászon
Szép állapotban lévő szignózott olaj-vászon kép, egy kis tisztogatás ráfér. A vásznon egy kis sérülés van, ami elölről szinte nem is látszik. Az árképzésnél ezt figyelembe vettem. Mérete 72 x 62 cm kerettel.
Standard postacsomag előre utalással 1500 Ft/db

Vásárlás - NAGYMÉRETŰ ANTIK TÁJKÉP

12 000 Ft
db