SZEPESI KUSZKA JENŐ: Hegyvidéki táj

Termékkód: 2578651301
Látogatók: 1308

31 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
SZEPESI KUSZKA JENŐ: Hegyvidéki táj - Vatera.hu Kép
Eladó: Evike22(1185)
99.66%
Értékelés eladóként: 99.58%
Regisztráció időpontja: 2007.07.05.
99.66%
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Szepesi Kuszka Jenő: Hegyvidéki táj

Olaj-vászon

Kerettel:48cm×38cm

Keret nélkül:40cm×30cm

Jelzés:jobbra

Kerete nem az eredeti,de adom a festményhez.

MPL házhoz előre utalással 1690 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest III. kerület

Licitálás - SZEPESI KUSZKA JENŐ: Hegyvidéki táj

31 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft