Szignált,,100x65 -s olajvászon

K Spányi (?)

Termékkód: 2603660825
Látogatók: 863

9 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Nemet306(204)
Szignált,,100x65 -s olajvászon - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(987)
98.33%
Értékelés eladóként: 98.11%
Értékelés vevőként: 99.43%
98.33%
Magasság (cm): 100
Szélesség (cm): 65
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Balra lent, aláírással, egy remek  alkotás 100x65-s olajvászon,eredeti vakrámán,ajándék kerettel,feltalált állapotában.

Előéletéről csak az eladó  elmondása van,miszerint  eredeti alkotás.Bevizsgáltatva nem volt, én  eredetét eldönteni nem tudom, és nem is akarom, rá  bízom, a Vatera  népes táborára az alkotás sorsát.Jó licitálást.

Más futárszolgálat előre utalással 2990 Ft/db
MPL PostaPontig utánvéttel 2790 Ft/db
MPL házhoz utánvéttel 2680 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Szolnok

Licitálás - Szignált,,100x65 -s olajvászon

9 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft