AJÁNDÉKOZZON ÉRTÉKET! GYÖNYÖRŰ,PAZAR SZÍNVILÁGÚ OLAJFESTMÉNY.BALLA 69:TENGERSZEM

Termékkód: 2613935060
Látogatók: 0

Kikiáltási ár
1 000 Ft
18 000 Ft
AJÁNDÉKOZZON ÉRTÉKET! GYÖNYÖRŰ,PAZAR SZÍNVILÁGÚ OLAJFESTMÉNY.BALLA 69:TENGERSZEM Kép
Eladó: koszegkovacs(248)
99.21%
Értékelés eladóként: 98.68%
99.21%
Magasság (cm): 54
Szélesség (cm): 63
Festő neve: BALLA69
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
ELADÁSRA KÍNÁLOK EGY CSODÁLATOS,PAZAR SZÍNEKKEL MEGFESTETT OLAJ-VÁSZON TÁJKÉPET . A FESTMÉNY KITŰNŐ ÁLLAPOTÚ,FELÚJÍTOTT KERETÉBEN AZONNAL FALRA TEHETŐ,ÉRTÉKES DÍSZE LEHET LAKÁSÁNAK,IRODÁJÁNAK!!!!    KÉREM TEKINTSE MEG TOVÁBBI TERMÉKEIMET IS.!!!!
MPL házhoz előre utalással 1600 Ft/db
MPL PostaPontig előre utalással 1600 Ft/db
DPD előre utalással 1560 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Kőszeg

Licitálás - AJÁNDÉKOZZON ÉRTÉKET! GYÖNYÖRŰ,PAZAR SZÍNVILÁGÚ OLAJFESTMÉNY.BALLA 69:TENGERSZEM

Kikiáltási ár
1 000 Ft
18 000 Ft