CSONTVÁRY jelzéssel: Tájkép a Vezúvval

Termékkód: 2589724187
Látogatók: 1864

85 200 Ft

85 200 Ft
Kikiáltási ár
1 Ft
rud211(64)
CSONTVÁRY jelzéssel: Tájkép a Vezúvval - Vatera.hu Kép
Eladó: Evike22(1194)
99.67%
Értékelés eladóként: 99.59%
Regisztráció időpontja: 2007.07.05.
99.67%
Jelzett/szignózott: igen
Állapot: sérült
Technika: tempera
Hordozó: vászon

Csontváry jelzéssel: Utcakép,háttérben a Vezúv.

Olaj-vászon

Mérete:70cm×50cm

Jelzés:jobbra (bár képei 80%-át nem szignálta,ez a jelzés megegyezik az interneten

található szignóval)

Magánkézből vásárolt,eredetét nem ismerem,bevizsgálva nem volt.

A festékréteg meggyengült,repedések láthatóak a festményen.

Az,hogy nagyon régi, az:tény

A kép bal oldala rosszabb állapotban van,mert a pincei lomok között azt a részt

több nedvesség ért.

Kerete sincs,az is szétesett.

A színek nagyon hajaznak a Csontváry festményekre.

Amit tudtam leírtam,ennél több infóm nincs.

MPL házhoz előre utalással 1740 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest III. kerület

Licitálás - CSONTVÁRY jelzéssel: Tájkép a Vezúvval

85 200 Ft

85 200 Ft
Kikiáltási ár
1 Ft