Egry József(1883-1951) Tájkép

Garanciával.

Termékkód: 2590821449
Látogatók: 361

250 000 Ft
Kikiáltási ár:
250 000 Ft
Veszprém
Egry József(1883-1951) Tájkép - Vatera.hu Kép
Eladó: artantik_a(134)
99.26%
Értékelés eladóként: 99.23%
Regisztráció időpontja: 2008.02.19.
99.26%
Technika: ceruza
Jelzett/szignózott: igen
Korszak: Modern (1900-1949)

Egry József(1883-1951) Tájkép

26,5x20,3 cm ceruza,papír.Jelezve jobbra lent:Egry József

Garanciával!

MPL házhoz előre utalással 1420 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Veszprém
A termékek eredetiségére garanciát vállalunk.Garantáljuk, hogy a termék mindenben megfelel a termék leírásban foglaltaknak.

Licitálás - Egry József(1883-1951) Tájkép

250 000 Ft