Eredeti báró Mednyánszky László festmény!

Termékkód: 2590269812
Látogatók: 1101

Kikiáltási ár
1 Ft
210 000 Ft
Más futárszolgálat előre utalással   MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   MPL postacsomag előre utalással
Eredeti báró Mednyánszky László festmény! - Vatera.hu Kép
Eladó: kalmaralexander72(444)
98.68%
Értékelés eladóként: 96.63%
Regisztráció időpontja: 2009.01.10.
98.68%
Szélesség (cm): 24,5
Magasság (cm): 32
Festő neve: báró Mednyánszky László
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

báró Mednyánszky László

Tátra

Olaj vászon

A festmény mérete keret nélkül: 24.5x32 cm

Szignó jobbra lent

Eredeti alkotás! Igazi kuriózum!

A festményt kiváló restaurátorral gondoztattam, aki festménybecsüs is, tehát a kép be van vizsgálva.

Szignó UV-val rendben, együtt repedt a festménnyel, ami jól látható a felvételen.

báró Mednyánszky László https://www.youtube.com/watch?v=pPu2sxkz67k

Teljes garancia!

Minimálár!

Csak komoly szándékkal licitáljanak,kérem!

Köszönöm

Ritka szép alkotás, hasonló tematikájú és méretű festménye a legnagyobb magyar festőnek hazai nagy galériában 900 ezer forintért kelt el!

Ez csak viszonyítás, mert én jóval kecvesebbet szeretnék kapni érte!

Más futárszolgálat előre utalással 4500 Ft/db
MPL házhoz előre utalással 3600 Ft/db
MPL PostaPontig előre utalással 4500 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 4700 Ft/db

Licitálás - Eredeti báró Mednyánszky László festmény!

Kikiáltási ár
1 Ft
210 000 Ft