MEDNYÁNSZKY: Tátrai táj

Termékkód: 2593866059
Látogatók: 1822

26 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Anatolian(17)
MEDNYÁNSZKY: Tátrai táj - Vatera.hu Kép
Eladó: Evike22(1203)
99.67%
Értékelés eladóként: 99.59%
Regisztráció időpontja: 2007.07.05.
99.67%
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Mednyánszy: Tátrai táj

Olaj-vászon

Kerettel:40,5cm×26,5cm

Keret nélkül:38cm×24cm

Jelzés:jobbra

Új keretet kapott.

MPL házhoz előre utalással 1530 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest III. kerület

Kérdező: LordScarbantia(44) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Evike22! A középső házikó fölött olyan mintha kék tintával odaírtak volna valamit a festményre. Vagy csak véletlenszerű ecsetvonások kék festékkel? - LordScarbantia 2018.02.16. 13:38:26
válasz Tisztelt LordScarbantia! Valóban úgy tünik,de ez az ecsetvonás és szín pár centire jobbra visszaköszön. - Evike22 2018.02.16. 14:46:51

Licitálás - MEDNYÁNSZKY: Tátrai táj

26 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft