Mednyánszky,Tátrai táj,60x90 -s olajvászon

Ajándék kerettel

Termékkód: 2534525294
Látogatók: 1288

25 500 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
Mednyánszky,Tátrai táj,60x90 -s olajvászon - Vatera.hu kép
Eladó: tubarozsa_2010(915)
98.41%
Értékelés eladóként: 98.12%
98.41%
Szélesség (cm): 90
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Mednyánszky László
Hordozó: vászon

Mednyánszky aláírással, egy remek  alkotás,60x90-s olajvászon,festék egy két helyen,korából adódóan, apró repedések. Ajándék széles keretben.

Előéletéről csak az eladó  elmondása van,miszerint  eredeti alkotás.Bevizsgáltatva nem volt, én  eredetét eldönteni nem tudom, és nem is akarom, rá  bízom, a Vatera  népes táborára az alkotás sorsát.Jó licitálást.

Más futárszolgálat előre utalással 2990 Ft/db
MPL PostaPontig utánvéttel 2790 Ft/db
MPL házhoz utánvéttel 2680 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Szolnok

Licitálás - Mednyánszky,Tátrai táj,60x90 -s olajvászon

25 500 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft