NAGYMÉRETŰ TIROLI TÁJ

Termékkód: 2541888488
Látogatók: 23
13 000 Ft
Ft Segítségért kattintson ide!
db
Nem standard postacsomag előre utalással
Jász-Nagykun-Szolnok megye, Kisújszállás
NAGYMÉRETŰ TIROLI TÁJ - Vatera.hu kép
Eladó: leipzig66(364)
99.46%
Értékelés eladóként: 99.23%
Regisztráció időpontja: 2012.01.31.
99.46%
Korszak: Modern (1900-1949)
Jelzett/szignózott: nem
Hordozó: vászon
Nagyméretű tájkép vagy életkép,a kerete felújításra szorul, mert sok lepattogzódás van rajta, de amúgy masszív, nehéz darab. A festményen szignót nem találtam. A kép mérete 67 x 50 cm, a teljes méret kerettel 82 x 64 cm.
Nem standard postacsomag előre utalással 2200 Ft/db

Vásárlás - NAGYMÉRETŰ TIROLI TÁJ

13 000 Ft
db