Gábri Albert ( 1935-2004 ) "Tanya a patak partján!"

Hibátlan,gyűjtői darab!

Termékkód: 2590544594
Látogatók: 145
55 000 Ft
DPD előre utalással   MPL postacsomag előre utalással   Személyes átvétel
Jászberény
Gábri Albert ( 1935-2004 )  Tanya a patak partján! - Vatera.hu Kép
Eladó: MYKKYE(779)
99.87%
Értékelés vevőként: 99.71%
Regisztráció időpontja: 2007.10.16.
99.87%
Szélesség (cm): 73
Magasság (cm): 93
Festő neve: Gábri Albert
Jelzett/szignózott: igen

Gábri Albert (1935-2004),ismert magyar festőművész alkotása!

Olajfestmény farostlemezen,szép aranyozott keretben!

Komoly vásárlóknak,gyűjtőknek ajánlom!

A festmény méretei:  60×80cm plusz a keret.

Személyes átvétel Jászberényben,vagy gondosan csomagolva postázom.

Előzetes megbeszélés után Bp. XVII.-XIX.ker.-ben hétvégén,illetve hétköznap Szolnokon is átvehető.

DPD előre utalással 1100 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 3850 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Jászberény - Előzetes megbeszélés után Szolnok,Budapest
Személyes átvétel,vagy előreutalást követően postázom,a mindenkori postai díjszabásnak megfelelően!

Vásárlás - Gábri Albert ( 1935-2004 ) "Tanya a patak partján!"

55 000 Ft