GLATZ OSZKÁR EREDETI, 50x60-s olajvászon

Fiatalok Hazafelé c.

Termékkód: 2592841019
Megfigyelők: 7
Látogatók: 623

Jelenlegi ajánlat: 12 222 Ft

a minimálárat nem érték el
1 500 Ft
13 722 Ft
520 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Más futárszolgálat előre utalással   Utánvéttel postázva   MPL házhoz előre utalással   Személyes átvétel
GLATZ OSZKÁR  EREDETI, 50x60-s olajvászon - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(960)
98.39%
Értékelés eladóként: 98.07%
98.39%
Magasság (cm): 50
Szélesség (cm): 60
Festő neve: Glatz Oszkár
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Glatz aláírással,Fiatalok hazafelé c.,50x60-s olajvászon ,eredeti,bontatlan állapotban. A  keret ajándék.Előéletéről csak az eladó elmondása van,miszerint EREDETI alkotás. Eredetét én eldönteni nem tudom, és nem is akarom, rá  bízom, a Vatera  népes táborára az alkotás sorsát.Jó licitálást.

Más futárszolgálat előre utalással 3990 Ft/db
Utánvéttel postázva 2790 Ft/db
MPL házhoz előre utalással 2680 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Szolnok

Licitálás - GLATZ OSZKÁR EREDETI, 50x60-s olajvászon

Jelenlegi ajánlat: 12 222 Ft

a minimálárat nem érték el
1 500 Ft
13 722 Ft
520 000 Ft