GYÖNYÖRŰ,NAGYMÉRETŰ,KVALITÁSOS ANTIK OLAJ-VÁSZON DÍSZES KERETBEN GARANCIÁVAL!!!!!

Termékkód: 2590886648
Megfigyelők: 7
Látogatók: 663

Jelenlegi ajánlat: 5 000 Ft

a minimálárat nem érték el
1 000 Ft
6 000 Ft
32 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
GYÖNYÖRŰ,NAGYMÉRETŰ,KVALITÁSOS ANTIK OLAJ-VÁSZON DÍSZES KERETBEN GARANCIÁVAL!!!!! Kép
Eladó: koszegkovacs(223)
99.12%
Értékelés eladóként: 98.48%
99.12%
Magasság (cm): 54
Szélesség (cm): 77
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: O.VENASEK
Hordozó: vászon
Eladásra kínálok egy gyönyörű,antik csodálatosan megfestett,romos faluvégi házat ábrázoló olaj -vászon tájkép festményt.A festmény nagyméretű,újrafestett,díszes antik keretében azonnal falra tehető állapotú.  Kérem tekintse meg további hirdetéseimet is!!!!
MPL házhoz előre utalással 1600 Ft/db
MPL PostaPontig előre utalással 1600 Ft/db
DPD előre utalással 1560 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Kőszeg

Licitálás - GYÖNYÖRŰ,NAGYMÉRETŰ,KVALITÁSOS ANTIK OLAJ-VÁSZON DÍSZES KERETBEN GARANCIÁVAL!!!!!

Jelenlegi ajánlat: 5 000 Ft

a minimálárat nem érték el
1 000 Ft
6 000 Ft
32 000 Ft