HARGITAI ANDRÁS:FALUVÉGI HÁZIKÓ.GYÖNYÖRŰ,SÖTÉT TÓNUSÚ IMPRESSZIONISTA OLAJFESTMÉNY,GARANCIÁVAL!!!

Termékkód: 2590637027
Látogatók: 370

1 000 Ft
18 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   DPD előre utalással   Személyes átvétel
HARGITAI ANDRÁS:FALUVÉGI HÁZIKÓ.GYÖNYÖRŰ,SÖTÉT TÓNUSÚ IMPRESSZIONISTA OLAJFESTMÉNY,GARANCIÁVAL!!! Kép
Eladó: koszegkovacs(223)
99.12%
Értékelés eladóként: 98.48%
99.12%
Magasság (cm): 42
Szélesség (cm): 56
Festő neve: HARGITAY ANDRÁS
Jelzett/szignózott: igen
ELADÁSRA KÍNÁLOM HARGITAY ANDRÁS KORTÁRS FESTŐMŰVÉSZ GYÖNYÖRŰ SÖTÉT TÓNUSÚ TÁJKÉPÉT.úJ KERETBEN,KIFOGÁSTALAN,AZONNAL FALRA TEHETŐ ÁLLAPOTBAN,TELJESKÖRŰ GARANCIÁVAL ADOM ÁT. KÉREM TEKINTSE MEG TOVÁBBI HIRDETÉSEIMET IS!!
MPL házhoz előre utalással 1500 Ft/db
DPD előre utalással 1160 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Kőszeg

Licitálás - HARGITAI ANDRÁS:FALUVÉGI HÁZIKÓ.GYÖNYÖRŰ,SÖTÉT TÓNUSÚ IMPRESSZIONISTA OLAJFESTMÉNY,GARANCIÁVAL!!!

1 000 Ft
18 000 Ft