M MAJOR JENŐ: GARANCIÁVAL!

Termékkód: 2589773693
Látogatók: 524

10 000 Ft
Balatonfüred
M MAJOR JENŐ: GARANCIÁVAL! - Vatera.hu Kép
Eladó: pityka1_v(189)
99.48%
Értékelés eladóként: 99.4%
Regisztráció időpontja: 2009.11.02.
99.48%
Magasság (cm): 24
Szélesség (cm): 42
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: M MAJOR JENŐ
Hordozó: vászon

M Major Jenő: Horgászó kisfiú olaj vászon fára ragasztva, jelezve balra lent M Major Jenő, mérete 24 x 42 cm. Eredeti régi restaurálatlan állapotban.

ÉLETTARTAM GARANCIA PÉNZVISSZAFIZETÉSSEL!

ÜZLET BEZÁRÁSA MIATT!

KÉREM NÉZZE MEG A TÖBBI TERMÉKEMET IS!

DPD előre utalással 2500 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Balatonfüred

Vásárlás - M MAJOR JENŐ: GARANCIÁVAL!

10 000 Ft