Nagy olajfestmény - Vidéki csendélet

Szignózott olajfestmény

Termékkód: 2592667703
Megfigyelők: 1
Látogatók: 674
25 000 Ft
Ft Segítségért kattintson ide!
db
Nagy olajfestmény - Vidéki csendélet - Vatera.hu Kép
Eladó: TimarRita(1)
Regisztráció időpontja: 2015.11.09.
Magasság (cm): 65
Szélesség (cm): 92
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Olajfestmény vidéki csendélettel. Parasztház emberekkel, kerttel, baromfival, a háttérben tóval vagy folyóval. Mérete kb. 92x65 cm. Kifogástalan állapotú kép. A kerete új, aranyozott, zöldes fa keret.

A TERMÉKET MÁSHOL IS HIRDETEM, MEGVÁSÁRLÁSA ELŐTT MINDENKÉPPEN ÉRDEKLŐDJÖN, HOGY MEGVAN-E MÉG A TERMÉK!

Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület - Farkasréti temető aljánál

Vásárlás - Nagy olajfestmény - Vidéki csendélet

25 000 Ft
db