NYILASY SÁNDOR: GARANCIÁVAL

Termékkód: 2578323950
Látogatók: 1434

78 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
kekuci(177)
Balatonfüred
NYILASY SÁNDOR: GARANCIÁVAL - Vatera.hu Kép
Eladó: pityka1_v(180)
99.45%
Értékelés eladóként: 99.37%
Regisztráció időpontja: 2009.11.02.
99.45%
Szélesség (cm): 46
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: NYILASY SÁNDOR
Hordozó: vászon

Nyilasy Sándor: Kislány napsütésben, olaj vászon, jelezve jobbra lent Nyilasy, mérete 60 x 46 cm. A hátulján MNG bírálati címke, + MNG bírálati igazolással. Falra akasztható állapotban van a kép.

ÉLETTARTAM GARANCIA PÉNZVISSZAFIZETÉSSEL!!

ÜZLET BEZÁRÁSA MIATT!!

KÉREM NÉZZE MEG A TÖBBI TERMÉKEMET IS!!

A szállítási költséget a nyertesnek pontosan megadom.

DPD előre utalással 2500 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Balatonfüred

Kérdező: decimus175(479) Téma: Fizetéssel kapcsolatos kérdés

válasz Tisztelt decimus175! Sok szerencsét! Üdvözlettel: - pityka1_v 2018.01.11. 17:59:56
válasz Tisztelt decimus175! Sajnos én nem tudom mit kell ilyenkor tenni, mert a vatera azt írja, hogy licitzárás után nincsen módjuk a licittörlésre. Üdvözlettel: - pityka1_v 2018.01.15. 09:18:28

Licitálás - NYILASY SÁNDOR: GARANCIÁVAL

78 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft