SZTELEK NORBERT:NAGYBÁNYA. KIVÁLÓ KVALITÁSÚ, GYÖNYÖRŰ PASZTELLKÉP, 1 FT-RÓL.

Termékkód: 2592974771
Látogatók: 650

6 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
tp113maj(171)
Pilisvörösvár
SZTELEK NORBERT:NAGYBÁNYA. KIVÁLÓ KVALITÁSÚ, GYÖNYÖRŰ PASZTELLKÉP, 1 FT-RÓL. Kép
Eladó: Varkonyi(2968)
Regisztráció időpontja: 2006.02.20.
Magasság (cm): 25
Szélesség (cm): 35
Jelzett/szignózott: igen
Technika: pasztell
Festő neve: SZTELEK NORBERT

KÉPOLDALON  JELZETT SZTELEK NORBERT PASZTELL-FESTMÉNY AUKCIÓN.

A KÉP VALÓBAN NAGYON SZÉP!

Jelezve balra, lent.

MÉRETE :  35X25 cm

ÁLLAPOT:  fotó szerint, jó !
Technika: PASZTELL

Kerete nincs, gyűjtői mappából eladó.

Keret nagykeráron rendelhető!

A SZÍNEK MEGJELENÉSE FÜGG A MONITOR MINŐSÉGÉTŐL ÉS BEÁLLÍTÁSAITÓL!

A FOTÓK ALAPBEÁLLÍTÁSOKKAL KÉSZÜLTEK.

MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Pilisvörösvár

Licitálás - SZTELEK NORBERT:NAGYBÁNYA. KIVÁLÓ KVALITÁSÚ, GYÖNYÖRŰ PASZTELLKÉP, 1 FT-RÓL.

6 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft