NAGY OLAJ, VÁSZON FESTMÉNY, UTCA RÉSZLET, PROFIN MEGFESTETT, ÉRTÉKES DUPLA KERETBEN , HIBÁTLAN

A KERET HÁTULJÁN PECSÉT VAN, CSODASZÉP KÉP

Termékkód: 2539871780
Látogatók: 1499

14 500 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
NAGY OLAJ, VÁSZON FESTMÉNY, UTCA RÉSZLET, PROFIN MEGFESTETT,  ÉRTÉKES DUPLA KERETBEN , HIBÁTLAN kép
Eladó: donika02(390) Kereskedői fiók
Termék súlya: 6 kg
Hordozó: vászon

KERET:       70 X 61 cm

FESTMÉNY:  55 X 46 cm

SZÉP KERET ILLIK A CSODÁLATOS FESTMÉNYHEZ

KERET ÉS A FESTMÉNY IS HIBÁTLAN

SZIGNÓT NEM TALÁLTAM RAJTA, TIPPEM LENNE MERT  ILYEN TECHNIKÁVAL UGYAN ILYEN SZÉP SZÍNVILÁGÚ FESTMÉNYEM MÁR VOLT ÉS MÉG A KERET IS MEGEGYEZIK .  ÉS AZ ALÁ VOLT ÍRVA

SAJNÁLOM,HOGY NEM ÍRTA ALÁ

DPD előre utalással 1100 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvar környéke
Kérem a kedves licitet megnyert vevőimet,hogy ÁFA számla igénylését előre jelezzék. Csomag küldés esetén kérném a pontos címet. Köszönöm a vásárlást! Imre

Licitálás - NAGY OLAJ, VÁSZON FESTMÉNY, UTCA RÉSZLET, PROFIN MEGFESTETT, ÉRTÉKES DUPLA KERETBEN , HIBÁTLAN

14 500 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft