Nagy Oszkár: Nagybánya.

Termékkód: 2580274697
Látogatók: 757

30 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
fgregor_a(95)
MPL postacsomag előre utalással
Nagy Oszkár: Nagybánya. - Vatera.hu Kép
Eladó: Minke81(119)
Regisztráció időpontja: 2012.06.29.
Hordozó: falemez.
Jelzett/szignózott: igen

Nagy Oszkár.

Szignó jobbra lent: Nagy Oszkár 943,

Mérete: kerettel együtt 50x40cm.

Meseszép keretben!!

A festmény magánkézből került hozzám, előéletét nem ismerem, ezért garancia nélkül 1 ft-ról kerül eladásra.

Mindenkit megkérek arra, hogy csak akkor licitáljon, ha az adásvételt teljesíteni tudja.

Az utolsó licit nyeri a festményt.

Sikeres licitet!

MPL postacsomag előre utalással 1700 Ft/db

Kérdező: fgregor_a(95) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Minke81! Mekkora a festmény mérete,keret nélkül - fgregor_a 2018.01.10. 20:38:44
válasz Tisztelt fgregor_a! Keret nélkül 33x23cm, kerettel 50x40cm.Üdv. - Minke81 2018.01.13. 06:19:52

Licitálás - Nagy Oszkár: Nagybánya.

30 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft