Rippl-Rónai József (1861-1927) keretezett festmény

Termékkód: 2602725770
Látogatók: 1930

43 101 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Miskolc
Rippl-Rónai József (1861-1927) keretezett festmény - Vatera.hu Kép
Eladó: ggiovannaart(123)
Regisztráció időpontja: 2016.02.09.
Szélesség (cm): 36.5
Magasság (cm): 42.5
Jelzett/szignózott: igen
Technika: pasztell
Festő neve: Rippl-Rónai József

Rippl-Rónai József (1861-1927) festmény, szignózott. Üvegezett keretben. Pasztell/Karton

Korának megfelelő, képen látható jó állapotban.

Mérete kerettel:36.5x42.5cm

Mérete keret nélkül:29x35cm

Szakértői véleménnyel nem rendelkezik.

Köszönöm figyelmét. Jó licitálást!

MPL házhoz előre utalással 1690 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Miskolc

Licitálás - Rippl-Rónai József (1861-1927) keretezett festmény

43 101 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft