ANTAL LÓRÁND: 1903-1975 GARANCIÁVAL

Termékkód: 2578325249
Látogatók: 716

40 506 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Balatonfüred
ANTAL LÓRÁND: 1903-1975 GARANCIÁVAL - Vatera.hu Kép
Eladó: pityka1_v(180)
99.45%
Értékelés eladóként: 99.37%
Regisztráció időpontja: 2009.11.02.
99.45%
Magasság (cm): 59
Szélesség (cm): 76
Festő neve: ANTAL LÓRÁND
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Antal Lóránd: Olasz tengerpart, olaj vászon, jelezve jobbra lent Antal, mérete 59 x 76 cm. A festmény falra akasztható állapotban van.

ÉLETTARTAM GARANCIA PÉNZVISSZAFIZETÉSSEL!!

ÜZLET BEZÁRÁSA MIATT!!

KÉREM NÉZZE MEG A TÖBBI TERMÉKEMET IS!!

DPD előre utalással 2500 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Balatonfüred

Licitálás - ANTAL LÓRÁND: 1903-1975 GARANCIÁVAL

40 506 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft