FIGYELEM,GYŰJTŐKNEK!!!GYÖNYÖRŰ ,NAGYMÉRETŰ ANTIK OLAJ-VÁSZON H L. (HOVÁN LÁSZLÓ?)SZIGNÓVAL.

Termékkód: 2587104182
Látogatók: 1111

18 000 Ft

16 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
32 000 Ft
MPL PostaPontig előre utalással   MPL házhoz előre utalással   DPD előre utalással   Személyes átvétel
FIGYELEM,GYŰJTŐKNEK!!!GYÖNYÖRŰ ,NAGYMÉRETŰ ANTIK OLAJ-VÁSZON H L. (HOVÁN LÁSZLÓ?)SZIGNÓVAL. Kép
Eladó: koszegkovacs(223)
99.12%
Értékelés eladóként: 98.48%
99.12%
Magasság (cm): 55
Szélesség (cm): 72
Festő neve: H.L.
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
ELADÁSRA KÍNÁLOK EGY NAGYON RÉGI GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYT,H L. SZIGNÓVAL A SZIGNÓTÁR ALAPJÁN HOVÁN LÁSZLÓNAK VÉLEM)A FESTMÉNY KITŰNŐ MINŐSÉGI MŰVÉSZI ALKOTÁS.KORÁHOZ KÉPEST JÓ ÁLLAPOTÚ,ENYHE FESTÉKKOPÁS A FELÜLETEN KÖZELRŐL ÉSZLELHETŐ,HÁTOLDALÁN RÉGIJAVÍTÁS NYOMA..AZONNAL FALRA AKASZTHATÓ,JÓ ÁLLAPOTÚ,KISSÉ KOPOTT,DE HIBÁTLAN ANTIK KERETÉBEN.  A FESTMÉNY BEVIZSGÁLTATVA NEM VOLT.KÉREM TEKINTSE MEG TOVÁBBI TERMÉKEIMET IS!!!
MPL PostaPontig előre utalással 1500 Ft/db
MPL házhoz előre utalással 1600 Ft/db
DPD előre utalással 1500 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Kőszeg

Licitálás - FIGYELEM,GYŰJTŐKNEK!!!GYÖNYÖRŰ ,NAGYMÉRETŰ ANTIK OLAJ-VÁSZON H L. (HOVÁN LÁSZLÓ?)SZIGNÓVAL.

18 000 Ft

16 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
32 000 Ft