GYÖNYÖRŰ KERETBEN,KERET ÉS A FESTMÉNY TELJESEN HIBÁTLAN,OLAJ,FURNÉR,FESTŐ: J.Boag.

PATAK HÍDDAL,ERDŐS JELENET.

Termékkód: 2591727824
Látogatók: 734

2 300 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
kgonda_a(15)
GYÖNYÖRŰ KERETBEN,KERET ÉS A FESTMÉNY TELJESEN HIBÁTLAN,OLAJ,FURNÉR,FESTŐ: J.Boag. Kép
Eladó: donika02(589) Kereskedői fiók
Termék súlya: 2 kg

Festmény: 19,5 X 14,5 cm
Keret : 27,5 X 22,5 cm

Festő:J.Boag
Ez a festmény Belgiumból azon belül Antwerpenből származik.
Élethűen megfestett tájkép. A nyugalmat és békét áraszt mikor nézzük az alkotást.
A festményt és a keret is teljesen hibátlan.

AJÁNLOM

Felelősség teljes Liciteket várok minden termékemre,mert Licitet nem törlök.

Kérem tekintse meg hirdetéseimet,mert raktam fel még több érdekes szebbné-szebb értékes termékeket.
DPD előre utalással 890 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvar környéke

Licitálás - GYÖNYÖRŰ KERETBEN,KERET ÉS A FESTMÉNY TELJESEN HIBÁTLAN,OLAJ,FURNÉR,FESTŐ: J.Boag.

2 300 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft