MÉSZÖLY GÉZA UTÁN:BALATONI HALÁSZTANYA!!HATALMAS, PAZAR,MINŐSÉGI OLAJ-VÁSZON,GARANCIÁVAL!!!!!

Termékkód: 2595251678
Megfigyelők: 3
Látogatók: 239

Jelenlegi ajánlat: 8 000 Ft

a minimálárat nem érték el
1 000 Ft
9 000 Ft
64 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
MÉSZÖLY GÉZA UTÁN:BALATONI HALÁSZTANYA!!HATALMAS, PAZAR,MINŐSÉGI OLAJ-VÁSZON,GARANCIÁVAL!!!!! Kép
Eladó: koszegkovacs(223)
99.12%
Értékelés eladóként: 98.48%
99.12%
Termék súlya: 5 kg
Szélesség (cm): 104
Magasság (cm): 67
Festő neve: GOTTSCHIS
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
ELADÁSRA KÍNÁLOM EZT AZ ÓRIÁS MÉRETŰ,PAZAR SZÍNVILÁGÚ,KIVÁLÓ TECHNIKÁVAL MEGFESTETT,MÉSZÖLY GÉZA:BALATONI HALÁSZTANYA CÍMŰ REMEKMŰVE ALAPJÁN KÉSZÜLT OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYT.A FESTMÉNY SZIGNÓVAL,DÁTUMMAL ELLÁTOTT,DEA FESTŐT NEM TUDOM AZONOSÍTANI. A VÁSZON KARTORA KASÍROZOTT,A KERET ÚJRA LETT FESTVE.HIBÁTLAN ÁLLAPOTBAN,TELJESKÖRŰ GARANCIÁVAL ADOM ÁT!! KITŰNŐ AJÁNDÉK,NAGYOBB TERMEK,NAPPALIK,DOLGOZÓ SZOBÁK MÉLTÓ DÍSZE LEHET.  KÉREM TEKINTSE MEG TOVÁBBÍ HIRDETÉSEIMET IS!!!
MPL házhoz előre utalással 2600 Ft/db
MPL PostaPontig előre utalással 2600 Ft/db
DPD előre utalással 1560 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Kőszeg

Licitálás - MÉSZÖLY GÉZA UTÁN:BALATONI HALÁSZTANYA!!HATALMAS, PAZAR,MINŐSÉGI OLAJ-VÁSZON,GARANCIÁVAL!!!!!

Jelenlegi ajánlat: 8 000 Ft

a minimálárat nem érték el
1 000 Ft
9 000 Ft
64 000 Ft