NAGY OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY HIBÁTLAN NAGYON SZÉP BLONDELKERETBEN FESTŐ: Baert

MAGÁVAL RAGADÓ, ÉLETHŰ ALKOTÁS

Termékkód: 2533895105
Látogatók: 2375

36 506 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
peszlen(61)
NAGY OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY HIBÁTLAN  NAGYON SZÉP BLONDELKERETBEN  FESTŐ: Baert kép
Eladó: donika02(390) Kereskedői fiók
Termék súlya: 16 kg
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

KERET: 120 X 70 CM

FESTMÉNY: 100 X 50 CM

SZIGNÓS: BAERT

A FESTMÉNYT NÉZVE TELJESEN MAGÁVAL RAGAD ÉS ÚGY TŰNIK MINTHA HA RÉSZESE LENNÉK A PARTRÓL NÉZVE A HAJÓ ÉRKEZÉSÉNEK, MIKÖZBEN SZEMEMBE SZŰRŐDIK A NAPLEMENTE.

NAGYON NAGYON SZÉP.

GAZDAGON DÍSZÍTETT BLONDERKERETEK KÖZÉ TARTÓZIK.

DPD előre utalással 1490 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvar környéke
Kérem a kedves licitet megnyert vevőimet,hogy ÁFA számla igénylését előre jelezzék. Csomag küldés esetén kérném a pontos címet. Köszönöm a vásárlást! Imre

Licitálás - NAGY OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY HIBÁTLAN NAGYON SZÉP BLONDELKERETBEN FESTŐ: Baert

36 506 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft