RITKASÁG GYŰJTŐKNEK!!! TÖBB MINT SZÁZ ÉVES GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZONFESTMÉNY MÉDY 916 SZIGNÓVAL.GARANCIA!

Termékkód: 2595237683
Látogatók: 148

Jelenlegi ajánlat: 10 000 Ft

a minimálárat nem érték el
10 100 Ft
1 000 Ft
11 000 Ft
24 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
RITKASÁG GYŰJTŐKNEK!!! TÖBB MINT SZÁZ ÉVES GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZONFESTMÉNY MÉDY 916 SZIGNÓVAL.GARANCIA! Kép
Eladó: koszegkovacs(223)
99.12%
Értékelés eladóként: 98.48%
99.12%
Magasság (cm): 42
Szélesség (cm): 55
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: MÉDY
Hordozó: vászon
ELADÁSRA KÍNÁLOK EGY CSODÁLATOS,TÖBB MINT SZÁZ ÉVES FALUSI ÉLETKÉPET ÁBRÁZOLÓ OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYT.A FESTMÉNY SZIGNÓZOTT,KVALITÁSOS MUNKA,VALÓDI GYŰJTŐI DARAB.KORÁHOZ KÉPEST KITŰNŐ ÁLLAPOTÚ.FELÜLETÉN AKORÁBÓL FAKADÓ HAJSZÁLREPEDÉSEK LÁTHATÓK.EREDETI ANTIK KERETÉBEN AZONNAL FALRA TEHETŐ.TELJESKÖRŰ GARANCIÁVAL ADOM ÁT.  KÉREM TEKINTSE MEG TOVÁBBI HIRDETÉSEIMET IS!!!
MPL házhoz előre utalással 1500 Ft/db
MPL PostaPontig előre utalással 1100 Ft/db
DPD előre utalással 1160 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Kőszeg

Licitálás - RITKASÁG GYŰJTŐKNEK!!! TÖBB MINT SZÁZ ÉVES GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZONFESTMÉNY MÉDY 916 SZIGNÓVAL.GARANCIA!

Jelenlegi ajánlat: 10 000 Ft

a minimálárat nem érték el
10 100 Ft
1 000 Ft
11 000 Ft
24 000 Ft