FIGYELEM,AKCIÓ!!! TÖBB MINT SZÁZ ÉVES GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZONFESTMÉNY MÉDY 916 SZIGNÓVAL.GARANCIA!

Termékkód: 2626261400
Látogatók: 350

10 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
24 000 Ft
FIGYELEM,AKCIÓ!!! TÖBB MINT SZÁZ ÉVES GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZONFESTMÉNY MÉDY 916 SZIGNÓVAL.GARANCIA! Kép
Eladó: koszegkovacs(260)
99.24%
Értékelés eladóként: 98.76%
99.24%
Magasság (cm): 42
Szélesség (cm): 55
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: MÉDY
Hordozó: vászon
ELADÁSRA KÍNÁLOK EGY CSODÁLATOS,TÖBB MINT SZÁZ ÉVES FALUSI ÉLETKÉPET ÁBRÁZOLÓ OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYT.A FESTMÉNY SZIGNÓZOTT,KVALITÁSOS MUNKA,VALÓDI GYŰJTŐI DARAB.KORÁHOZ KÉPEST KITŰNŐ ÁLLAPOTÚ.FELÜLETÉN AKORÁBÓL FAKADÓ HAJSZÁLREPEDÉSEK LÁTHATÓK.EREDETI ANTIK KERETÉBEN AZONNAL FALRA TEHETŐ.TELJESKÖRŰ GARANCIÁVAL ADOM ÁT.  KÉREM TEKINTSE MEG TOVÁBBI HIRDETÉSEIMET IS!!!
MPL házhoz előre utalással 1500 Ft/db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1100 Ft/db
DPD előre utalással 1160 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Kőszeg

Licitálás - FIGYELEM,AKCIÓ!!! TÖBB MINT SZÁZ ÉVES GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZONFESTMÉNY MÉDY 916 SZIGNÓVAL.GARANCIA!

10 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
24 000 Ft