NAGY GYÖNYÖRŰEN MEGFESTETT,Grafika,AKVARELL,CERUZARAJZ,FESTŐ:Auge La B. ÉRTÉKES KERETBEN

Termékkód: 2602856948
Látogatók: 357

3 030 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Viktorzw(45)
NAGY GYÖNYÖRŰEN MEGFESTETT,Grafika,AKVARELL,CERUZARAJZ,FESTŐ:Auge La B. ÉRTÉKES KERETBEN Kép
Eladó: donika02(589) Kereskedői fiók
Termék súlya: 7 kg
Téma: portré, emberek

Keret: 67 X 51,5 cm
Festmény: 44 X 30 cm
Festő neve: Auge La B.

Teljesen hibátlan. Értékes grafika vagy akvarell.
Ezüstözött Bondűr emeli ki a fiatal lány szépséget.
A képet üveg lap védi.
Hátulján sorszám található.

Ajánlom

Felelősség teljes Liciteket várok minden termékemre,mert Licitet nem törlök.

Több festményt is feltettem. Ezek között van modern,antik több stílusú alkotás.
DPD előre utalással 1240 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvar környéke

Licitálás - NAGY GYÖNYÖRŰEN MEGFESTETT,Grafika,AKVARELL,CERUZARAJZ,FESTŐ:Auge La B. ÉRTÉKES KERETBEN

3 030 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft