Csók István (1865-1961 ) Rézkarc 1 Ft-ról

Termékkód: 2539847237
Megfigyelők: 20
Látogatók: 729

Jelenlegi ajánlat: 7 001 Ft

1 000 Ft
8 001 Ft
tomorpos(78)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Budapest VII. kerület
Csók István (1865-1961 ) Rézkarc 1 Ft-ról - Vatera.hu kép
Eladó: judaika_a(128)
98.48%
Értékelés eladóként: 98.43%
Regisztráció időpontja: 2010.11.20.
98.48%
Termék súlya:: 1 kg
Téma: életkép
Jelzett/szignózott: igen
Antik: modern
Technika: rézkarc

Csók István

(1865 - 1961 )

Rézkarc papir

Jelezve balra lent Csók I

Mérete 41x30 cm

Kerettel 48x38 cm

Eredetiségéére maximális élettartam pénzvisszafizetési garanciát vállalok

Személyes átvétel előre egyeztetett időpontban az általam megadott helyen

MPL postacsomag előre utalással 1490 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VII. kerület - Belváros
Személyees átvétel, postai átvétel esetén előre utalással.

Licitálás - Csók István (1865-1961 ) Rézkarc 1 Ft-ról

Jelenlegi ajánlat: 7 001 Ft

1 000 Ft
8 001 Ft