Gross Arnold : Gyümölcsös /1962 /

Bontatlan darab.

Termékkód: 2616633911
Megfigyelők: 3
Látogatók: 454

Jelenlegi ajánlat: 130 000 Ft

2 000 Ft
132 000 Ft
150 000 Ft
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
Ajánlott levél előre utalással
Csongrád megye, Csongrád
Gross  Arnold : Gyümölcsös /1962 / - Vatera.hu Kép
Eladó: napsugar66(875)
94.87%
Értékelés eladóként: 99.1%
Értékelés vevőként: 93.68%
Regisztráció időpontja: 2006.09.19.
94.87%
Festő neve: Gross Arnold
Jelzett/szignózott: igen
Technika: rézkarc
Téma: tájkép

Mérete kerettel kb.63X43.5 cm. A nyomólemez is jelzett!Ritkább darab!
Ajánlott levél előre utalással 400 Ft/db
Előre utalás, ajánlottan.MEGEGYEZÉS SZERINT !!

Licitálás - Gross Arnold : Gyümölcsös /1962 /

Jelenlegi ajánlat: 130 000 Ft

2 000 Ft
132 000 Ft
150 000 Ft