Moholy-Nagy László (1895-1946) keretezett festmény

Termékkód: 2491032116
Látogatók: 704

28 002 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
Miskolc
Moholy-Nagy László (1895-1946) keretezett festmény - Vatera.hu kép
Eladó: ggiovannaart(114)
Regisztráció időpontja: 2016.02.09.
Szélesség (cm): 28
Magasság (cm): 37
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Moholy-Nagy László
Hordozó: vászon

Szignózott, jobbra, lent, olaj/vászon hordozón

Képen látható megviselt állapotban.

Mérete kerettel:28x37cm

Mérete keret nélkül:21x30cm

Szakértői véleménnyel nem rendelkezik.

Köszönöm figyelmét. Jó licitálást!

MPL házhoz előre utalással 1690 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Miskolc

Licitálás - Moholy-Nagy László (1895-1946) keretezett festmény

28 002 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft