YVETTE 30x40cm - B.Tóth Irisz festmény

Termékkód: 2489765825
Látogatók: 523

25 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
YVETTE  30x40cm -  B.Tóth Irisz festmény - Vatera.hu kép
Eladó: irisz3_v(856)
99.88%
Értékelés eladóként: 99.88%
Regisztráció időpontja: 2009.06.28.
99.88%
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

ÜDVÖZÖLLEK AZ AUKCIÓMON

  YVETTE

B.Tóth Irisz- festménye

VÁLOGASSON  A MŰVÉSZ LEGSZEBB KÉPEIBŐL!!!!

KERET NÉLKÜL ELADÓ!!!

Mérete :30x40cm

   Vászonra  festve, minőségi olajfestékkel.

Certifikációval, a művész aláírásával.

LICITET NEM TÖRLÖK!

A művészről:

B.Tóth Irisz 17 éve foglalkozik intenzíven a festészettel.

Számos kiállításon szerepelt alkotásaival, Nagykanizsán és környékén.Kiállított Budapesten is a Füredi Könyvtárban.Palettájának sokszínűsége tükröződik festményein:csendéletei, tájképei, ikonszerű egyedi technikával diszített képei-ékes bizonyítékai ennek a sokszínűségnek.

Festményei megtalálhatók külföldi és magyar gyűjtőknél egyaránt.

EGY FESTMÉNY MINDIG ÉRTÉK!

AJÁNDÉKOZZON FESTMÉNYT

KÉREM TEKINTSE MEG GALÉRIÁMAT A LAP ALJÁN!!!

Köszönöm a látogatást!

MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db

Licitálás - YVETTE 30x40cm - B.Tóth Irisz festmény

25 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft