Patkó Károly: Rózsaszín mámoros táj

olaj-karton

Termékkód: 2491872155
Látogatók: 780

22 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
Utánvéttel postázva   DPD előre utalással   MPL postacsomag előre utalással   Személyes átvétel
Budapest XIII. kerület
Patkó Károly: Rózsaszín mámoros táj - Vatera.hu kép
Eladó: bermon99(47)
Regisztráció időpontja: 2013.03.21.
Jelzett/szignózott: igen

Mérete 70x55cm , kerettel 80x65cm

Technika olaj, hordozó karton

Korának megfelelő, szép állapotú.

Magánkézből vásárolt, eredetét nem ismerem, ezért 1 forintról indul.

Ha kérdése lenne, mindig licitálás előtt tegye fel, szívesen válaszolok!

Utánvéttel postázva 2000 Ft/db
DPD előre utalással 1500 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 2000 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XIII. kerület

Licitálás - Patkó Károly: Rózsaszín mámoros táj

22 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft