Festmény, kép, fotó

Festmény

Tájkép, utcakép

> Erdő, mező
Tájkép, utcakép

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jun.23 19:13:43 CET

14 db termék a(z) "

Erdő, mező

Erdő, mező

Olgyay Ferenc :
Park

320 000 Ft

Olgyai Viktor :
Téli reggel

280 000 Ft

Tokaji László 4
évszak festmény

100 000 Ft

3546 Régi
jelzett
akvarell fasor

18 000 Ft

3587 Régi olaj
karton
erdőrészlet

7 500 Ft

Bod László
képcsarnokos
Aszályos táj

48 000 Ft

3577 Régi téli
tájkép
holdvilág
Kancsol Gy
jelzéss

16 000 Ft

3605 Orosz
festő A.
Zsurkin
1968-ból

18 000 Ft

Erdőrészlet
tájkép

15 000 Ft

Tájkép őzekkel,
akril, papíron

6 000 Ft

Parkban c.
olajfestmény

45 000 Ft

Back János :
Őszi táj ( D25
-BI2793 )

97 500 Ft

Y973 Jelzett
tájkép
erdőbelső

36 000 Ft

Boemm Ritta
Fehér Kálmánné
: Budai akácos

220 000 Ft