HATALMAS,GALÉRIÁS MINŐSÉGŰ olaj-vászon festmény,GARANCIÁVAL,GYÖNYÖRŰ ANTIK KERETBEN!!!

Termékkód: 2506783649
Látogatók: 952

20 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
48 000 Ft
borab317(-2)
MPL házhoz előre utalással   DPD előre utalással
Vas megye, Kőszeg
HATALMAS,GALÉRIÁS MINŐSÉGŰ olaj-vászon festmény,GARANCIÁVAL,GYÖNYÖRŰ ANTIK KERETBEN!!! kép
Eladó: koszegkovacs(147)
99.33%
Értékelés eladóként: 98.78%
99.33%
Termék súlya:: 4 kg
Magasság (cm): 70
Szélesség (cm): 90
Festő neve: H.GERARDY
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
CSODÁLATOS SZÍNVILÁGÚ,MESTERIEN MEGFESTETT,erdőbelsőt ábrázoló,HIBÁTLAN olaj-vászon tájképet kínálok eladásra.HATÁLMAS,DÚSAN DÍSZÍTETT ANTIK ERETÉBEN,AZONNAL FALRA AKASZTHATÓ ÁLLAPOTBAN adom át a szerencsés nyertesnek(A keret újra aranyozott,sarokdíszeken javítás)A festmény igazi MESTERMUNKA,KIVÁLÓ GYŰJTŐI DARAB,vagy lakásának csodálatos dísze lehet.Mérete:70x90cm.KÉREM TEKINTSE MEG TOVÁBBI TERMÉKEIMET IS!!!!
MPL házhoz előre utalással 2600 Ft/db
DPD előre utalással 1560 Ft/db
Törékeny,sérülékeny festmény,áru feladása esetén csak az MPL szállítás igénybe vételekor vállalok garanciát!

Kérdező: Lakat92(23) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt koszegkovacs! Üdvözlöm! A keretet mivel és hogyan "aranyozták" újra mert a képeken "gyűrődések" vannak, és ez szokatlan? Köszönettel: - Lakat92 2017.08.08. 18:42:21
kérdés Tisztelt koszegkovacs! Mármint a képkereten - Lakat92 2017.08.08. 18:50:06
válasz Tisztelt Lakat92! Az eredeti keret lett javitás nélkül átfestve aranyszínű lakkfestékkel. - koszegkovacs 2017.08.08. 20:40:06

Licitálás - HATALMAS,GALÉRIÁS MINŐSÉGŰ olaj-vászon festmény,GARANCIÁVAL,GYÖNYÖRŰ ANTIK KERETBEN!!!

20 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
48 000 Ft