HATALMAS,GALÉRIÁS MINŐSÉGŰ olaj-vászon festmény,GARANCIÁVAL!!! PAÁL LÁSZLÓ nyomán:ERDEI ÚT.

Termékkód: 2493321278
Megfigyelők: 1
Látogatók: 54

1 000 Ft
35 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   DPD előre utalással
Vas megye, Kőszeg
HATALMAS,GALÉRIÁS MINŐSÉGŰ olaj-vászon festmény,GARANCIÁVAL!!! PAÁL LÁSZLÓ nyomán:ERDEI ÚT. kép
Eladó: koszegkovacs(132)
99.25%
Értékelés eladóként: 98.57%
99.25%
Termék súlya:: 3 kg
Szélesség (cm): 71
Magasság (cm): 92
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
PAÁL LÁSZLÓ(1846-1879)híres magyar tájképfestőnk ERDEI ÚT című festménye(Magyar Nemzeti Galéria)alapján készült GYÖNYÖRŰ,GALÉRIÁS MINŐSÉGŰ olaj-vászon festményt kínálok eladásra.A festmény kiváló művészi alkotás,az eredeti festménytől csak szakértő tudja megkülönböztetni.Keletkezése a vászon minősége alapján aXX.sz.elejére tehető.SZIGNÓZOTT,HIBÁTLAN,ÉRTÉKES,GYŰJTEMÉNYBE illő darab.ÚJ,ÉRTÉKES,hozzáillő keretben,azonnal falra akasztható állapotban,TELJESKÖRŰ GARANCIÁVAL kapja meg a szerencsés nyertes.Mérete:71x92cm.
MPL házhoz előre utalással 2500 Ft/db
DPD előre utalással 1560 Ft/db

Licitálás - HATALMAS,GALÉRIÁS MINŐSÉGŰ olaj-vászon festmény,GARANCIÁVAL!!! PAÁL LÁSZLÓ nyomán:ERDEI ÚT.

1 000 Ft
35 000 Ft