Festmény, kép, fotó

Festmény

Tájkép, utcakép

> Városkép, utcarészlet
Tájkép, utcakép

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jun.23 22:35:32 CET

11 db termék a(z) "

Városkép, utcarészlet

Városkép, utcarészlet

Tóth
Menyhért:Falu

1 001 Ft

Ziffer Sándor
Utcarészlet-Nag
ybánya

2 500 000 Ft

Bod László:
Hátsóudvar
Hátoldalon is
jelzett,
1980-ban
festett
olajkép.

35 000 Ft

Hantai
Simon:Fleurs
coloré 72 Igazi
különlegesség!

1 Ft

Gyönyörű
szignált
festmény:Somos

333 Ft

Tóth
Menyhért:Falu

1 001 Ft

Meggyes László
(1928-2003)
pasztell,
karton 40x50 ...

76 000 Ft

Ziffer Sándor
Utcarészlet-Nag
ybánya

2 500 000 Ft

Bod László:
Hátsóudvar
Hátoldalon is
jelzett,
1980-ban
festett
olajkép.

35 000 Ft

Arató István

120 000 Ft

Kelle Sándor
Falusi utca

50 000 Ft

Eladó Kóbor
Henrik: Falu
látképe
olajvászon
festmé...

48 000 Ft

Finta László

12 000 Ft

Ártér -
expresszív
tájkép Oltványi
szignóval

35 000 Ft

Hantai
Simon:Fleurs
coloré 72 Igazi
különlegesség!

1 Ft