Festmény, kép, fotó

Festmény

Tájkép, utcakép

> Városkép, utcarészlet
Tájkép, utcakép

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jun.23 22:35:08 CET

11 db termék a(z) "

Városkép, utcarészlet

Városkép, utcarészlet

Tóth
Menyhért:Falu

1 001 Ft

Különleges
technikával
készült
festmény eladó
szép festmény

5 212 Ft

Ziffer Sándor
Utcarészlet-Nag
ybánya

2 500 000 Ft

Bod László:
Hátsóudvar
Hátoldalon is
jelzett,
1980-ban
festett
olajkép.

35 000 Ft

Pécs a XX.sz
elején

130 000 Ft

Gyönyörű
szignált
festmény:Somos

333 Ft

Tóth
Menyhért:Falu

1 001 Ft

Különleges
technikával
készült
festmény eladó
szép festmény

5 212 Ft

Ziffer Sándor
Utcarészlet-Nag
ybánya

2 500 000 Ft

Bod László:
Hátsóudvar
Hátoldalon is
jelzett,
1980-ban
festett
olajkép.

35 000 Ft

Kelle Sándor
Falusi utca

50 000 Ft

Régi festmény
városkép

10 000 Ft

Eladó Kóbor
Henrik: Falu
látképe
olajvászon
festmé...

48 000 Ft

Pécs a XX.sz
elején

130 000 Ft

CSÁGOLY
ERZSÉBET
KÉPCSARNOKOS
AKVARELLJE,
PAPÍR 60...

42 000 Ft

KASSA
UTCARÉSZLET

45 000 Ft