Ismeretlen, (György): Vízparti táj (beszámítás lehet)

Termékkód: 2493302093
Látogatók: 5

4 000 Ft
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
MPL postacsomag előre utalással
Veszprém megye, Veszprém
Ismeretlen, (György): Vízparti táj (beszámítás lehet) - Vatera.hu kép
Eladó: AntikVp01(2186)
99.86%
Értékelés eladóként: 99.86%
Regisztráció időpontja: 2005.07.31.
99.86%
Magasság (cm): 16,5
Szélesség (cm): 27,5
Technika: akvarell
Festő neve: György
Jelzett/szignózott: igen
Ismeretlen, (György jelzés b. lent): Vízparti táj.  Akvarell.

Budapest Népligetig elvihetem igény, vagy személyes átadás esetén (lehetőleg szombatonként).

A vételárba beszámítok régi (kivont) pénzeket (a legapróbb külföldit is)
kitüntetéseket, jelvényeket, borostyánokat, karkötőket, régi bizsukat,

Fizetéskor csak banki utalást tudok elfogadni, banki készpénz-befizetést nem. Ha számlájáról való utalási lehetősége nincs, akkor postai (rózsaszíncsekkes) befizetést kérek. Ehhez-ha kéri- megadom a postacímemet.

MPL postacsomag előre utalással 1800 Ft/db
A termékeket mindig körültekintően, védő (légbuborékos) fóliába csomagolom, de a biztonság érdekében a vásárlónak célszerű a "törékeny csomagos" feladást vállalni megrendeléskor. Törékeny termék esetén normál csomag küldését csak a vevő felelősségére vállalom. 90.000 Ft érték felett a posta költséget átvállalom. Igény esetén a kézbesítést, szállítást is vállalom, egyeztetett feltételek szerint.

Licitálás - Ismeretlen, (György): Vízparti táj (beszámítás lehet)

4 000 Ft