MÁRFFY ÖDÖN: Tengerparti teraszon

Termékkód: 2488648505
Látogatók: 618

20 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
manalda(34)
MÁRFFY ÖDÖN: Tengerparti teraszon - Vatera.hu kép
Eladó: Evike22(1162)
99.66%
Értékelés eladóként: 99.58%
Regisztráció időpontja: 2007.07.05.
99.66%
Jelzett/szignózott: igen

Márffy Ödön:Tengerparton

Olaj-karton

Mérete:52cm×44cm

Jelzés:jobbra

Kerete nincs

A bal alsó részen a karton sérült(4.kép)

MPL házhoz előre utalással 1690 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest III. kerület

Licitálás - MÁRFFY ÖDÖN: Tengerparti teraszon

20 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft