Barcsay Jenő

Termékkód: 2626612952
Látogatók: 541

21 100 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
NapSo2u(4)
Barcsay Jenő - Vatera.hu Kép
Eladó: Elikk10(214)
Regisztráció időpontja: 2011.07.17.
Jelzett/szignózott: igen

Technika: olaj,karton,korának megfelelően szép állapotban.

Jelzés:jobbra lent

Mérete:38 x 29,5 kerettel:46 x 38

Magánkézből vásárolt, eredetét nem ismerem

Kérem az aukció lejárta után az adásvétel 3 napon belüli lebonyolítását, köszönöm.

Más futárszolgálat előre utalással 3000 Ft/db

Licitálás - Barcsay Jenő

21 100 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft