""""""" A BOLDOGSÁG PIPACSAI """"""""

Termékkód: 2685621623
Látogatók: 659

9 005 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
feq27e(7)
DPD előre utalással
Fejér megye, Dunaújváros
  A  BOLDOGSÁG PIPACSAI    - Vatera.hu Kép
Eladó: gino69(214)
Regisztráció időpontja: 2009.09.07.
Festő neve: Formaggini Tünde
Jelzett/szignózott: igen
Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal: igen
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta: nem

       """"""   A  BOLDOGSÁG   PIPACSAI   """""

Elragadó   virágcsokor a pipacsok szerelmeseinek !

Hordozó : Farost - Olaj

Mérete :  40 x 50 cm !!

Technika : Festőkés - Az alkotás vastag festékréteggel készült

Festőművész : Formaggini  Tünde " Gina "  jelezve

A fotón látható keret nem képezi az aukció részét !

DPD előre utalással 1000 Ft/db

Licitálás - """"""" A BOLDOGSÁG PIPACSAI """"""""

9 005 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft