Csendélet festmények

> Asztali csendéletek
Csendélet festmények

Jelzett/szignózott
Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta

Utolsó mentés: Jul.17 05:43:17 CET

16 db termék a(z) "

Asztali csendéletek

Asztali csendéletek

Csendélet
,akvarell,71 x
53 cm

35 000 Ft

Eladó Szigethy
István
festmény!

30 000 Ft

Gadányi Asztali
csendélet.
Akvarell,
papír, üvegez...

35 000 Ft

Gyönyörű, 100
éves akvarell,
keretben, üveg
mögött

8 999 Ft

Barabás Gizella
akvarellrajz
Virágcsendélet

9 900 Ft

S. Willems
jelzéssel :
Asztali
csendélet
fácánnal

260 000 Ft

HAJDÚ KATALIN:
CSENDÉLET

15 000 Ft

Szarka hajnalka
akvarell
asztali
csendélet

12 000 Ft

Mihálovits
Lilla 1929
akvarell

6 000 Ft

Boemm Klára
RITKASÁG!!!

34 000 Ft

Okicsik
Ágnes-Kancsó és
palack

14 000 Ft

0E901 Régi
jelzett asztali
csendélet
akvarell

12 000 Ft

3591 Szabó Pál
asztali
virágcsendélet
vázában

28 000 Ft

Sugár G.
jelzéssel :
Reggeli

15 000 Ft

Diószegi Balázs
(1914-1999):Tem
plomos
csendélet II

18 000 Ft

Diószegi Balázs
(1914-1999):Tem
plomos
csendélet I.

18 000 Ft